Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
2214182218
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Václav a Lucie Kuttelwascherovi
Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Kuncovi za krásné svatební fotky. Focení bylo moc příjemné a zábavné :-)
Jsme rádi, že máme tak hezkou vzpomínku na náš svatební den.
Musíme pochválit rychlost zhotovení fotek a krásné album.
Všem můžeme jen doporučit.
Svatba se konala 20.8.2021 na Třech věžičkách u Jihlavy.:-)
Jarmila a Luboš Robeovi
Dobrý den, rádi bychom poděkovali za svatební fotografie a za vstřícný přístup paní Pavlíny Fišerové, naší svatební fotografce. Manželé Robeovi
Naše svatba se konala dne 14.8.2021 v 10.30 v Havlíčkově Brodě
mazza
Excellent web site
Libuše Sommrová
Děkuji touto cestou nejen za mne, ale i za celou naši rodinu za nádherné zpracování video záznamu a samozřejmě i za překrásné a výstižné fotografie. Vše je opravdu profesionálně zpracované. Narozeniny díky těmto dokumentům zůstanou stále živé. Vaše služby doporučuji mým známým. Libuše Sommrová
Jana a Petr Musilovi
Mockrát děkujeme paní Fišerové za překrásné fotky naší svatby. Focení byl opravdu jedinečný zážitek a zábava. Máme nádhernou vzpomínku na náš svatební den.♥ :)
Michaela Jarošová
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Paní fotografce Fišerové za ochotu, vstřícnost, trpělivost a hlavně perfektní profesionální práci při focení naší svatby, fotky jsou nádherné. Děkujeme a zdravíme, Jarošovi
Jitka a Tomáš Plavcovi
Děkujeme moc za krásné fotky i video;-)Klip byl úžasný
Ondra a Petr Vlachovi
Ahoj,

Přístup paní fotografky byl naprosto profesionální. Musim říct, že už dlouho mě žádná ženská tak nekomandovala (samozřejmě v dobrém smyslu). Naprosto věděla, jak a kam se postavit, jakou pózu udělat a podobně. Takto si představuju práci profesionálního fotografa. Moc velké díky. Fotky jsou úžasné.
Hana a Pavel Vláškovi
Dobrý den, 
chtěli bychom moc poděkovat za nádherné fotky z naší svatby 1.6.2019.Jsme nadšeni jak z celkového výsledku, tak i z přístupu paní fotografky. Skvělé nápady na focení, které nás nenapadnou a vyfocení a zachycení všech momentů během dne.. prostě profesionální přístup. Ještě jednou děkujeme a všem rozhodně doporučujeme!!:-)
Jana a Pavel Královi
Velké díky za nádherné svatební fotografie a video. Jsme nadšeni jak z celkového výsledku, tak i z přístupu paní fotografky i pana kameramana. Vše na jedničku a s profesionálním přístupem! Určitě Vás doporučíme dále!
Anna a Josef Novákovi
Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat za nádherné fotky a video z naší svatby 27.6.2015 :-) Ani bych nevěřila, jak nádherné fotky vzniknou ze dvou nefotogenických lidí :-) Ještě jednou děkujeme a všem rozhodně doporučujeme!!
Ivana a Jan Píbilovi
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou moc poděkovat panu Kuncovi za krásné fotky a milý přístup v tom hektickém a nervózním svatebním dni ;-). A obdivuji tu super rychlost vyřízení zakázky. V sobotu byla svatba a už ve středu jsem si jela pro hotový album. Fotky jste vybrali krásné, sama bych to tak rychle a hezky nevybrala. Ještě jednou děkujeme.
I+J Píbilovi.
shox
thanks for sharing the infos here!
NikeBeste.com
i think your idea is sososo good.
Lenka a Daniel Sušilovi
Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat paní Trnkové z fotoateliéru p. Kunce za moc pěkné fotečky z naší svatby. Jsme spokojeni s její prací, je velmi sympatická a má dobré nápady. Všem doporučujeme!!!
B+J Eisovi
Pana fotografa Kunce jsme si vybrali podle recenzí. Teď jim mohu dát za pravdu. Je to velice zkušený a navíc velice milý fotograf :) Lépe jsme udělat nemohli. Všem vřele doporučuji !!! :)
Gabriela a Dominik Habešovi
Dobrý den,

vybrali jsme si jako svatebního fotografa pana Kunce a lépe jsme ani udělat nemohli. Byl velmi pohotový, evidentně zkušený a pro každou legraci. Fotek se nemůžeme dočkat, ale již teď víme, že budou senzační. Touto cestou bychom mu chtěli poděkovat za to, jak parádně přispěl k našemu nezapomenutelnému dni a Vám všem doporučit, aby jste využili jeho služeb, v případě, že hledáte opravdu skvělého fotografa!