Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
14141992
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Maria
Vaše svatební fotografie je velmi zdařilá, s pozdravem.
Kateřina a Jaroslav Lacinovi
Krásný dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali paní Pavlíně Fišerová za nafocení naší svatby, která se konala 24.7. 2021. Spolupráce byla bez jediné chybičky, focení jsme si moc užili a fotečky - no prostě nádhera.
Můžeme tedy jen doporučit!
Spokojení manželé Lacinovi :-)
Václav a Lucie Kuttelwascherovi
Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Kuncovi za krásné svatební fotky. Focení bylo moc příjemné a zábavné :-)
Jsme rádi, že máme tak hezkou vzpomínku na náš svatební den.
Musíme pochválit rychlost zhotovení fotek a krásné album.
Všem můžeme jen doporučit.
Svatba se konala 20.8.2021 na Třech věžičkách u Jihlavy.:-)
Jarmila a Luboš Robeovi
Dobrý den, rádi bychom poděkovali za svatební fotografie a za vstřícný přístup paní Pavlíny Fišerové, naší svatební fotografce. Manželé Robeovi
Naše svatba se konala dne 14.8.2021 v 10.30 v Havlíčkově Brodě
mazza
Excellent web site
Libuše Sommrová
Děkuji touto cestou nejen za mne, ale i za celou naši rodinu za nádherné zpracování video záznamu a samozřejmě i za překrásné a výstižné fotografie. Vše je opravdu profesionálně zpracované. Narozeniny díky těmto dokumentům zůstanou stále živé. Vaše služby doporučuji mým známým. Libuše Sommrová
Jana a Petr Musilovi
Mockrát děkujeme paní Fišerové za překrásné fotky naší svatby. Focení byl opravdu jedinečný zážitek a zábava. Máme nádhernou vzpomínku na náš svatební den.♥ :)
Michaela Jarošová
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Paní fotografce Fišerové za ochotu, vstřícnost, trpělivost a hlavně perfektní profesionální práci při focení naší svatby, fotky jsou nádherné. Děkujeme a zdravíme, Jarošovi
Jitka a Tomáš Plavcovi
Děkujeme moc za krásné fotky i video;-)Klip byl úžasný
Ondra a Petr Vlachovi
Ahoj,

Přístup paní fotografky byl naprosto profesionální. Musim říct, že už dlouho mě žádná ženská tak nekomandovala (samozřejmě v dobrém smyslu). Naprosto věděla, jak a kam se postavit, jakou pózu udělat a podobně. Takto si představuju práci profesionálního fotografa. Moc velké díky. Fotky jsou úžasné.
Hana a Pavel Vláškovi
Dobrý den, 
chtěli bychom moc poděkovat za nádherné fotky z naší svatby 1.6.2019.Jsme nadšeni jak z celkového výsledku, tak i z přístupu paní fotografky. Skvělé nápady na focení, které nás nenapadnou a vyfocení a zachycení všech momentů během dne.. prostě profesionální přístup. Ještě jednou děkujeme a všem rozhodně doporučujeme!!:-)
Jana a Pavel Královi
Velké díky za nádherné svatební fotografie a video. Jsme nadšeni jak z celkového výsledku, tak i z přístupu paní fotografky i pana kameramana. Vše na jedničku a s profesionálním přístupem! Určitě Vás doporučíme dále!
Anna a Josef Novákovi
Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat za nádherné fotky a video z naší svatby 27.6.2015 :-) Ani bych nevěřila, jak nádherné fotky vzniknou ze dvou nefotogenických lidí :-) Ještě jednou děkujeme a všem rozhodně doporučujeme!!
Ivana a Jan Píbilovi
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou moc poděkovat panu Kuncovi za krásné fotky a milý přístup v tom hektickém a nervózním svatebním dni ;-). A obdivuji tu super rychlost vyřízení zakázky. V sobotu byla svatba a už ve středu jsem si jela pro hotový album. Fotky jste vybrali krásné, sama bych to tak rychle a hezky nevybrala. Ještě jednou děkujeme.
I+J Píbilovi.
shox
thanks for sharing the infos here!
NikeBeste.com
i think your idea is sososo good.
Lenka a Daniel Sušilovi
Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat paní Trnkové z fotoateliéru p. Kunce za moc pěkné fotečky z naší svatby. Jsme spokojeni s její prací, je velmi sympatická a má dobré nápady. Všem doporučujeme!!!
B+J Eisovi
Pana fotografa Kunce jsme si vybrali podle recenzí. Teď jim mohu dát za pravdu. Je to velice zkušený a navíc velice milý fotograf :) Lépe jsme udělat nemohli. Všem vřele doporučuji !!! :)
Gabriela a Dominik Habešovi
Dobrý den,

vybrali jsme si jako svatebního fotografa pana Kunce a lépe jsme ani udělat nemohli. Byl velmi pohotový, evidentně zkušený a pro každou legraci. Fotek se nemůžeme dočkat, ale již teď víme, že budou senzační. Touto cestou bychom mu chtěli poděkovat za to, jak parádně přispěl k našemu nezapomenutelnému dni a Vám všem doporučit, aby jste využili jeho služeb, v případě, že hledáte opravdu skvělého fotografa!